Nové příspěvky na webu váznou. Co je toho příčinou?

Letošní léto bylo nad míru teplé, takže většinu volného času jsem se věnoval prckům a hlavně jsem je obětavě hlídal v bazénu. Ale neflákal jsem se tak, jak se na první pohled zdálo.

bazen_IMGP3761

 

Kromě pojišťování jsem si poctivě zaznamenával nápady na články z oblasti pojištění, mám nový web, kde najdete rady týkající se financí. Abyste nemuseli myslet na to, že se máte jednou za čas podívat na web, jestli není další zajímavý článek, můžete se registrovat a upozornění na nový článek vám bude chodit automaticky v intervalu 1-2x do měsíce.

e-Ko

 

Samozřejmě jsem se věnoval „syslení“ ovoce a zpracovávání na sirupy a marmelády pro Mlsnou hubu. Jako momentálně poslední výrobek je luxusní broskvová marmeláda. A blíží se zrání slív. Většinu výrobků dělám jak ve verzi normální (slazeno sacharózou), tak i v DIA (s fruktózou). V jednání mám i dodávky citrusového pektinu, takže se vyhnu aditivům v Gelfixu, který používám do marmelád.

mh

 

A do toho ještě rozjíždíme výrobu krmení pro rybáře. Tedy, ne přímo pro rybáře (ti si ho budou kupovat), ale vlastně pro ryby, kterým ho ti rybáři budou házet. 🙂

Leave a Reply

/** * */